ЗМІ - Laslo Hajdu - Laslo Ivanovich Hajdu

Laslo Hajdu Painter

Laslo Hajdu

Ласло Гайду

Laslo Hajdu
Перейти до контакту
Виставка до 70 річчя Л. Гайду у Хусті
Exhibition
Сьогодні, 9 жовтня, у міській картинній галереї відбулось відкриття  ювілейної персональної виставки Ласло Гайду – члена національної Спілки  художників України, митця, який своєю творчою спадщиною зробив вагомий  внесок у скарбницю образотворчого мистецтва краю.
Участь у відкритті виставки з нагоди 70-річчя митця взяли міський голова  Володимир Кащук, секретар ради Володимир Ерфан, народний депутат  України Валерій Лунченко, начальник управління культури, молоді та  спорту Володимир Власюк.

Xhust Exhibition
«Ласло Гайду автор більше тисячі творів, які експонувалися на багатьох  престижних виставках як в Україні, так і в Росії, Чехії, Словаччині,  Угорщині, Німеччині, Франції, США. Його пензлю притаманна естетичність в  найрізноманітніших знаково-асоціативних проекціях. Митець дивує  нестандартним мисленням, прагненням дійти до суті нешаблонними шляхами.  Найцікавішим у процесі творення прекрасного він вважає життя барв, їхнє  поєднання і гармонізацію», – зазначив Володимир Кащук.
Він також  висловив переконання, що попереду у майстра ще велика робота  над багатьма творами, які й надалі будуть зрозумілими, близькими та  хвилюючими для  багатьох поколінь.
Володимир Кащук подякував митцеві за незгасиму творчу енергію, мудрість  та істину, які він несе до народу у своїх роботах та побажав ювіляру  добра і щастя, мистецького довголіття та реалізації нових проектів на  славу національного мистецтва.
Довідка:
Xhust
Ласло Гайду народився в 1944 році, в місті Ужгород Закарпатської  області. Закінчив Ужгородське училище прикладного мистецтва та  Український поліграфічний інститут ім. І.Федорова у Львові, які дали  йому солідні фундаменти та сприяли розвитку різностороннього таланту. З  1977 року член Національної спілки художників України. Учасник виставок  творів художників Закарпаття в Києві, міжнародних виставок у Росії,  Чехії, Словаччині, Угорщині, Німеччині, Франції, США. Мав понад двадцять  персональних виставок. Започаткував і веде Авторську дитячу художню  школу. Проживає і творить у місті Хуст.
Серед відомих робіт: «Вічна весна» (2000), «В ніч на Купала» (2005),  «Купання в росах» (2006), н-т «Великодний» (2007), триптих «Карпатська  рапсодія» (2007).

джерело Хустська міська рада
www.laslohajdu.com
Назад до змісту